ANASAYFA KURUMSAL ÜRÜNLER REFERANSLAR İLETİŞİM 19 Ekim 2018 Cuma
AKER-SAN
Değerli müşterilerimiz;

1977 yılında farklı bir firma ile İstanbul Topkapı’da başladığımız ticari faaliyetlerimize, 1994 yılından itibaren , Hüseyin AKER tarafından kurulan , Aker-San Teknik Hırdavat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. adı altında hizmet vererek devam etmekteyiz. 1994-2005 yılları arasında İstanbul - Cevizlibağ’ da; 2005 yılından günümüze kadar ise İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’ nde faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Talaşlı imalat için gerekli olan her türlü kesici takım , teknik hırdavat ve nalburiye malzemeleri ile muhtelif fabrika malzemeleri tedariğinde daha iyi , zamanında ve daha kaliteli hizmet varmak amacıyla ürün çeşitliliğimizi müşterilerimizin taleplerine göre sürekli genişletmekteyiz.

Yılların bize kazandırmış olduğu birikim ve piyasa tecrübesi ile , müşterilerimizin taleplerini mevcut stoklarımızdan karşıladığımız gibi, mevcut olmayan ürünleri de kısa sürede temin ediyoruz.

Aker-San olarak misyonumuz: “dürüst ticaret” , “kaliteli hizmet” , “müşteri memnuniyeti önceliği” ve “zamanında teslimat” ilkelerine bağlı olarak ilk günden bugüne sürdürdüğüm faaliyetlerimizi, bundan sonra da aynı şekilde, müşterilerimize hizmet etmek üzere devam ettirmek.

AKER-SAN'ın yeni web sitesi yayında...

İletişim bölümündeki formu doldurarak bize mesaj gönderebilirsiniz...
Kur Alış Satış
Dolar 5,5498 5,5598
Euro 6,39 6,4015
Anasayfa Kurumsal Ürünler Referanslar İletişim Klas Bilişim